Тиждень права

Дата: 09.12.2022 14:55

В Україні, починаючи з 2008 року, прийнято офіційно відзначати День прав людини - 10 грудня. Саме до цього свята традиційно проводиться тиждень права.

Метою заходів, в рамках тижня, є підвищення рівня освіченості учнів у своїх правах та виховання поважного ставлення до інших людей.

Учні, що відвідують Пулинський ліцей, реалізують в закладі свої законні права: на освіту, на здорове харчування, на спілкування, на відпочинок, на розвиток своїх здібностей, на повагу честі та гідності, на збереження життя та здоров'я.

Протягом тижня права з учнями 9-х класів провели уроки про конфлікт інтересів, пригадали громадянські права українців та механізми їх захисту.

10-класники переглянули відео про торгівлю людьми, а 11-ті класи спілкувались на тему захисту прав людини в умовах воєнного стану.