Дата: 05.02.2024 14:53

Майже два роки війни…

Вже стало очевидним, що вона переходить у війну високих технологій, війну дронів. Тому таким важливим є придбання дронів для земляків-захисників.

Саме з такою ініціативою виступили старшокласники Пулинського ліцею - вони оголосили збір коштів на FPV ДРОН, АКУМУЛЯТОР, ПУЛЬТ УПРАВЛІННЯ, МОДУЛЬ ПЕРЕДАТЧИКА.

Поки триває збір, вдалося знайти виробників, які виготовляють в Україні саме дану модель дронів з необхідними для військових параметрами.

Приємним сюрпризом для всіх став переказ коштів , зібраних учнями, батьками та педагогами української недільної школи «Барвінок» в м. Обенро, Данія (директор Наталія Дідух). Саме в цьому закладі працює наша землячка, випускниця нашого навчального закладу Юлія Пархоменко (Сидоренко), яка й запронувала підтримати збір коштів на дрон, оголошений пулинськими ліцеїстами.

Дякуємо українцям, які за тисячі кілометрів допомагають ЗСУ, наближаючи нашу перемогу!

Дякуємо усім, хто перебуває в Україні й продовжує боротися, хто доєднується до збору коштів на потреби військових!

Разом допоможемо ЗСУ – разом переможемо!

Тримаймося! Все буде Україна!