Бліц-конкурс українського патріотичного смайлу до Дня українського козацтва та Дня захисників та захисниць України

Дата: 12.10.2022 14:45

З метою консолідації та формування історичної свідомості українського народу, збереження національної пам’яті, належного вшанування подвигу наших захисників, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України до Дня українського козацтва та Дня захисника України ініціював проведення бліц-конкурсу українського патріотичного смайлу.

Учні Пулинського ліцею під керівництвом Л. В. Фесенка взяли активну участь в обласному етапі даного конкурсу.

Переможці бліц-конкурсу українського патріотичного смайлу отримають дипломами відповідного ступеня.

Роботи переможців бліц-конкурсу українського патріотичного смайлу будуть розміщені в науково-художньому журналі для дітей та юнацтва «Паросток» та на сайті НЕНЦ.

Тож бажаємо всім учасникам - здобувачам освіти Пулинського ліцею, стати переможцями даного конкурсу.

ДОВІДКА:

Смайл— коротка знакограма, яка відображає емоцію на письмі. Елемент масової культури, що виник в міру поширення мережі Інтернет серед широких верств населення. Може складатися з різноманітних символів, як то букв алфавіту, знаків пунктуації та різних службових символів тощо.

Волощук Карина, учениця 10 класу.

Бондар Вікторія, учениця 7-В класу.

Жура Олександра, учениця 9-В класу.

Куліковська Ніка, учениця 8-А класу.

Дмуховська Сабіна Анна, учениця 5-Б класу.

Скаківський Артем, учень 10 класу.

Панченко Надія, учениця 11-Б класу.

Семеній Дар'я, учениця 9-А класу.

Павлов Назар, учень 8-Б класу.

Грибан Марія, учениця 10 класу.

Опанащук Ліана, учениця 8-А класу.

Дзюбенко Софія, учениця 7-А класу.

Дзюбенко Софія, учениця 7-А класу