ВІТАЄМО переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Годівничка»!!!

Дата: 08.05.2023 14:28

ВІТАЄМО переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Годівничка»!!!

В номінації «Проєкт»

І місце:

учнівський колектив 9 класу Пулинського ліцею Пулинської селищної ради (керівник Кавун Н.Я.)

ІІ місце:

учнівський колектив 1 класу з особливими освітніми проблемами Пулинського ліцею Пулинської селищної ради (керівник Черниш З.О.)

ІІІ місце:

Приходька Антона, учня 10 класу Пулинського ліцею Пулинської селищної ради (керівник Халімовська Т.М.)

В номінації «Годівничка»

І місце:

Хоменка Богдана, учня 8 класу Пулинського ліцею Пулинської селищної ради (керівник Пашківська Н.Д.);

Опанасюка Богдана, учня 8 класу Пулинського ліцею Пулинської селищної ради (керівник Колесник Н.І.)

В номінації «Світлина»

І місце:

Іщенка Артема, учня 9 класу Пулинського ліцею Пулинської селищної ради (керівник Іщенко В.А.);

Будеру Володимира, Будеру Галину, учнів 6 класу Пулинського ліцею Пулинської селищної ради (керівник Цимбалюк Л.О.)

В номінації «Листівка, буклет, лепбук, поробка про зимуючих птахів»

І місце:

учнівський колектив 5 класу Пулинського ліцею Пулинської селищної ради (керівник М'янівська С.А.);

ІІІ місце:

учнівський колектив 1 класу Пулинського ліцею Пулинської селищної ради (керівники: Культачева В.В., Тесля Н.М.)

В номінації «Розробка заняття, уроку про зимуючих птахів»

ІІ місце:

Чепель Олену Миколаївну, вчителя біології Пулинського ліцею Пулинської селищної ради.