Табір організованого дозвілля "Сонечко". Міжнародний день захисту дітей.

Дата: 01.06.2023 14:25

Щороку 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей - чудове свято радості та надії!

Символічно, що саме цього дня у Пулинському ліцеї розпочав роботу табір організованого дозвілля "Сонечко", який складається із 4-х загонів: "Кульбабка", "Sunshine", "Живчик", "Веселка" (50 здобувачів освіти).

Перший день у таборі пройшов весело, цікаво і змістовно: діти ознайомилися із планом роботи, розучили девізи та малювали емблеми загонів, вивчили руханку, відпочивали на свіжому повітрі. Всі отримали позитивний та гарний настрій під час гри "Це твій день!"

До зустрічі наступного дня!