2 квітня - Міжнародний день дитячої книги #2024

Дата: 02.04.2024 14:18

#Міжнародний_день_дитячої_книги

У маленькі серця книга сіє добро,

Щоб у їхнім житті воно завжди було.

Світ книжок особливий, є у нім таїна,

Починай вже читати, щоб пізнати сповна!

Тетяна Прокоф’єва

2 квітня ми відзначаємо Міжнародний день дитячої книги.

Це свято привертає увагу всіх дітей та їхніх батьків до надзвичайної важливості книжки в житті юних читачів. Адже саме вона відкриває дітям двері у великий та незнайомий світ, знайомить з невідомими раніше істотами, розкриває таємниці життя, сприяє становленню особистості. Це свято книги, дитинства та магії казки.

Свято вирішили відзначати 2 квітня, тому що в цей день народився автор улюблених дитячих казок – Ганс Крістіан Андерсен.

З моменту свого заснування в 1967 році Міжнародною радою з книг для юнацтва, цей день присвячений прищепленню любові до читання наймолодшим членам нашої світової спільноти та підкресленню важливості дитячої літератури.

Сьогодні наша велика читацька спільнота поповнилась новими користувачами. Здобувачі освіти 1-Б класу відвідали бібліотечний урок «Хто книжки читає, той усе на світі знає». Ліцеїсти познайомилися з бібліотекою-медіатекою, правилами користування нею, правилами поводження з книгами, з цікавими книжечками та вибрали книги для домашнього читання.

Юні читайлики розгадували загадки, відповіли на всі запитання віртуальної вікторини «У казки на гостинах». На згадку про перше знайомство з бібліотекою одержали пам’ятки «Юному читачеві» та книжкові закладинки.