Книжкова виставка «Взимку читай!»

Дата: 25.12.2023 14:11

Запрошуємо до зимового читання!

Зима, мабуть, найкраща пора для читання. Довгі вечори налаштовують на це. На вулиці холодно і вітряно, темніє рано. Саме час влаштуватися зручніше під теплим пледом з якою-небудь цікавою книгою. А підібрати книгу для зимового вечора можна в бібліотеці ліцею — нам є що вам запропонувати! Запрошуємо своїх читайликів переглянути книжкову виставку «Взимку читай!» та поринути в атмосферу святкового читання, обрати собі книжкові цікавинки для теплих зимових вечорів! Класика, детективи, фентезі, світові бестселери і, звичайно ж, казки, веселі пригоди, пізнавальна література ─ обирайте улюблений жанр на свій смак! Чекаємо всіх, хто хоче цікаво провести вільний час за читанням. З книжкою канікули ─ сумувати ніколи.