Дата: 29.09.2023 14:09

"Щаслива дитина - це, перш за все, дитина здорова, і тільки потім вже вміє читати і грати на скрипці" - стверджують мудрі люди.

Інтерактивні заняття щодо інфекційних захворювань та їх специфічної профілактики для учнів 1 - 4 класів проведено сьогодні у Пулинському ліцеї. Захід відбувся за сприяння ГО "Неурядова організація "ІН ТАЧ ЮКРЕЙН ФУНДЕЙШН", як виконавчого партнера проєкту Дитячого фонду ООН (UNICEF) в Житомирській області.

Діти були активними учасниками заняття, відповідали на запитання, виконували вправи, уважно слухали.

На завершення здобувачі освіти отримали цікаві книжки про те, що таке вакцинація і навіщо потрібні щеплення, як захиститись від інфекцій та бактерій.

Так, уникнути мікробів неможливо, а деякі з них є носіями небезпечних та навіть смертельних хвороб. Але можна запобігти тому, щоб вони нашкодили, спричинивши захворювання.

Пам'ятаймо, що найбільша і найцінніша краса - це здоров'я. Бережімо його!