Табір організованого дозвілля "Сонечко". Квест "Englishmania"

Дата: 15.06.2023 14:05

Квест "Englishmania"
Всім відомо, що без англійської мови в сучасному світі нікуди. Сьогодні вихованці табору організованого дозвілля "Сонечко" з задоволенням брали участь у англійськомовному квесті "Englishmania", який складався з 4 захоплюючих станцій, де кожен мав можливість продемонструвати знання з англійської мови. Під час квесту діти проявляли кмітливість розгадуючи кросворд, вибирали зайве серед переліку продуктів, рахували тістечка, а ще відгадували римовані загадки англійською мовою. Також кожен учасник квесту активно долучився до пізнавальної руханки.
Приємно, що наші дітки хочуть навчатися та пізнавати нове, адже саме від них залежить майбутнє України. Для кожного день пройшов активно та весело, а головне з користю!