ВИВЧАЙ! ЗНАЙ! ВИКОНУЙ!

ВИВЧАЙ! ЗНАЙ! ВИКОНУЙ!

Наші діти, наші крила

І надія, й сенс життя!

А безпечний і затишний простір для них – це пріоритет сьогодення.

Як ніколи, актуальними залишаються знання щодо збереження життєдіяльності учнів та навчання її основам – небезпечних, кризових, непередбачуваних.

Задля організації безпечної життєдіяльності здобувачів освіти у корпусі початкових класів Пулинського ліцею вихователі ГПД облаштували куточок «Вивчай! Знай! Виконуй!».

Діти повинні знати про світ небезпек, який їх оточує, мінімалізувати можливий ризик, жити в гармонії з собою та з природою.

А ті зерна знань, умінь, навичок, які закладаються підростаючому поколінню зараз, обов’язково знадобляться в майбутньому.

Пам’ятаймо, що життя дається нам одне, а здоров’я – це скарб, який потрібно берегти і плекати.

Все буде Україна!