Виставка "Осінні фантазії" #2023

Дата: 04.10.2023 13:42

Осінь… Жодна пора року не дарує нам стільки краси, як вона. Крім того осінь-чарівниця радує нас щедрим урожаєм.

У Пулинському ліцеї вже стало традицією кожен рік проводити виставку поробок із природного матеріалу «Осінні фантазії».

У виставці прийняли участь діти з батьками з 1-9 класів. Від численних поробок з природних матеріалів просто розбігалися очі. Чого тут тільки не було: фігурки з овочів, каштанів, жолудів, шишок, аплікації з листя, зерняток, насіння, круп, натюрморти, об'ємні композиції тощо. І все виготовлене з інтересом, любов’ю та неабиякою фантазією.

Виставка перетворилася на галерею творчості, фантазії та мистецький арсенал вигадки.

Протягом дня учні та педагоги любувалися витворами, з цікавістю розглядали поробки, фотографувалися.

Дякуємо всім – учням за творчий підхід, майстерність, небайдужим родинам – за радість та гарний настрій, естетичне задоволення!

Найкращі роботи ліцеїстів будуть представлені на конкурсі «Осінні фантазії» в комунальному закладі Пулинському ЦДЮТ.

Бажаємо всім подальших творчих успіхів!