Акція «З любов’ю та вдячністю!» (до Дня захисників та захисниць України)

Дата: 11.10.2022 13:35

Мій герою…

На мою землю рідну і святу

Прийшла орда безжалісна і дика.

Герою мій, ти знищ оту орду!

Бо  в тобі сила є, і мужність є велика.

Бо ти незламний, як ота скала,

Стоїш на смерть, тримаєш міцно зброю.

Тож знищ той осередок бід і зла!

І повертайсь додому, мій герою!!!

Ірина Кулаківська,

вчителька історії Пулинського ліцею

В рамках благодійної акції «З любов’ю та вдячністю!» педагоги та учні Пулинського ліцею взяли активну участь у зборі посилок для працівників ліцею, які стоять на захисті України та для воїнів ЗСУ -  чоловіків, синів, сестер працівників нашого закладу.

Мета акції -  привітати захисників та захисниць зі святом та підтримати бойовий дух військовослужбовців.

З 10 по 14 жовтня 2022 року зібрали 15 посилок (солодощі, чай, каву, теплі шкарпетки, окопні свічки, дитячі листівки та малюнки, саморобні обереги), які були передані нашим захисникам.

Учні ліцею із задоволенням стали учасниками благодійної акції.

Ми впевнені, що своєю турботою, любов’ю, думками та побажаннями підтримаємо дух наших захисників.

Щиро дякуємо Маріанні Супрунчук за виготовленні окопні свічки для наших захисників.

Дякуємо й батькам ліцеїстів, які долучилися до благодійної акції.

ПОДЯКИ НАШИХ ЗАХИСНИКІВ:

"З щирим привітом та вдячністю . Підтримка, тепле, щире слово, краплина уваги це теж внесок у перемогу над ворогом.

Саме сьогодні напередодні Дня захисників і захисниць України ,отримали неочікуваний сюрприз від адміністрації ,та директора Зої Аркадіївни Лисюк вчителів та здобувачів освіти Пулинського ліцею Житомирського району.

Посилка з солодощами, дитячими малюнками ,оберегами ,теплими шкарпетками ,чаєм ,кавою а саме головне з любов'ю . Хлопці нашого взводу щиро дякують Вам за підтримку ! Віримо що незабаром здобудемо перемогу над ворогом і це буде наша спільна перемога ! Вистоїмо переможемо ! Все буде Україна! Разом ми сильні ! Разом ми вільні!!!!! Хай світить сонце на Україною! Слава Україні ! Героям Слава!" - Vriy Yura Vladimirovich Grabovsykiy

"Дуже зворушливо отримувати від дітей такі класні подарунки, листи і малюнки. Я зі своїми побратимами щиро дякуємо за теплі слова, побажання, солодощі та речі. Обіцяємо робити все можливе, аби наблизити нашу з Вами Перемогу! Все буде Україна!" - Віктор Антонюк

Наш підрозділ дякує за підтримку, яка для нас дуже важлива, та за смаколики, які роблять наш ранок бадьорим))) дякую Пулинські Вчителі та всім діткам) Слава Україні ???????? - Сергій Ковальчук