Дата: 12.02.2024 13:34

У Пулинському ліцеї відбувся І етап обласного фоточеленджу з легоконструкцій «Військова техніка для перемоги».

До участі у заході були запрошені діти та учнівська молодь ліцею віком від 06 до 12 років.

Номінації заходу:

1. Складання моделі за інструкцією.

2. Легоімпровізація.

Завдання учасника – створити модель транспортної техніки з деталей Лего за інструкцією або за авторським проєктом. Відповідно до теми це можуть бути авіамоделі (військові літаки), гусеничні та колісні моделі (танки, броньовані автомобілі), судномоделі (військові кораблі).

Найактивніше до фоточеленджу долучилися ліцеїсти 1-4 класів.

Дякуємо ліцеїстам за активну участь у даному заході!

Більше про учаcників - на сторінці Facebook