Жайворонків випікали - мирну весну закликали!

Дата: 18.04.2022 12:55

З давніх давен люди вірили в те, що птахи на своїх крилах приносять тепло. І щоб пришвидшити прихід весни пекли вироби у вигляді пташок, які називали "жайворонками".

Українці вірили, що жайворонок має ключі від вирію, і саме він відмикає небо, небесні ворота і випускає весну. Його дух сприяє відродженню життя на планеті, сприяє появі достатку у домі, віщує добрий урожай на полях та плодовитість свійських тварин. Вважають, що жайворонок єднав людей із Богом. Просив у нього милостині та підтримки.

Учні 4-А класу, виробляючи та випікаючи, своїх жайворонків, просили у Бога, щоб він дарував не тільки теплу весну, а й весну- Мирну!.

Робили вони це із великою любов'ю, надією, вірою у те, що дуже скоро на рідній українській землі цвістимуть сади і пануватиме Мир! І прийдемо ми до свого рідного та затишного класу, знову сядемо за парти , будемо залюбки вчити уроки, радіти кожній миті, проведеній разом! Все буде добре Україна!