11-класників запрошують на заняття для підготовки до спрощеного ЗНО

Дата: 07.04.2022 12:53

ГО “Смарт освіта” відкрила набір учнів у групи підготовки до спрощеного ЗНО – з української мови, математики та історії України.

Зареєструватися можна за цим посиланням.

Групи підготовки до ЗНО працюють уже місяць, проте у зв?язку зі скасуванням стандартного ЗНО організація скоротила групи з предметів, не винесених на тестування, і відкриває нові з предметів, представлених у Національному мультипредметному тесті.

Окрім цього, команда ГО “Смарт освіта”  запрошує учнів на пізнавальні онлайн-зустрічі з учителями. Якщо ви бажаєте, щоби ваша дитина долучилася до таких зустрічей, долучайтесь до телеграм-каналу. В ньому регулярно з’являються анонси нових зустрічей. Зустрічі безплатні.

Джерело: НУШ