Всесвітній день читання вголос

Дата: 01.02.2023 12:47

1 лютого проводиться Всесвітній день читання вголос. Цей день нагадує про важливість читання вголос не тільки дітям, а і дорослим.

Наукові дослідження доводять, що простий ритуал читання казки на ніч дає дитині можливість стати значно розумнішою, добрішою та кмітливішою та відчувати радість від родинного затишку та спілкування.

Читання вголос розвиває швидкість мовлення та розширює словниковий запас.

Читання вголос знижує стрес і робить нас щасливими.

Запам'ятовування є найсильнішим під час безпосереднього читання вголос, що свідчить про те, що вплив відбувається не тільки від чуття слів, а й від їхнього вимовляння.

Читання дитині вголос має безліч переваг. Воно допомагає їм розвивати навички мислення, зміцнює навички слухання і підвищує грамотність.

Читання вголос - це чудовий спосіб встановити міцний зв'язок батьків з дітьми і передати цей прекрасний ритуал у спадок своїм онукам.

Вітаємо усіх з цим чудовим святом!

Якщо ви ще не читаєте вголос своїм дітям, то саме у Всесвітній день читання вголос варто почати.