І ЕТАП ВИСТАВКИ-КОНКУРСУ «КОСМІЧНІ ФАНТАЗІЇ»

Дата: 14.03.2023 12:46

І ЕТАП ВИСТАВКИ-КОНКУРСУ «КОСМІЧНІ ФАНТАЗІЇ»

Виставка-конкурс «Космічні фантазії» проводилася з метою виявлення і підтримки обдарованої учнівської молоді, створення умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві, збагачення її духовного потенціалу, виховання естетичного смаку, підвищення знань у галузі природознавчих та гуманітарних наук.

До участі в конкурсі запрошувалися здобувачі освіти віком від 06 до 18 років.

На участь у виставці-конкурсі подавалися творчі індивідуальні роботи, які в художній формі відтворюють реальні космічні явища чи події, фантастичні сюжети чи образи, уявлення автора про космічні процеси у Всесвіті, розвиток Землі, інопланетних систем та позаземних цивілізацій.

Переможцями І етапу виставки-конкурсу стали:

1. Образотворче мистецтво – Осіпчук Вікторія (учениця 8-В класу), Волощук Карина (учениця 10 класу), Скаківський Артем (учень 10 класу). Керівник: Фесенко Леонід Віталійович.

2. Фото-, відео- та кіномистецтво – Опанащук Олександра (учениця 8-Б класу). Керівник: Кравченко Тетяна Петрівна.

3. Комп’ютерна графіка – Ковальчук Вікторія (учениця 9 класу). Керівник: Козачок Микола Володимирович.

Вітаємо наших талановитих ліцеїстів та їх керівників!

Бажаємо перемоги у наступному етапі виставка-конкурсі!

Малюнок Скаківського Артема

Малюнок Волощук Карини

Малюнок Осіпчук Вікторії

Малюнок Ковальчук Вікторії

Комп'ютерна графіка - Ковальчук Вікторії

Номінація "Фото-, відео- та кіномистецтво".

Роботу виконала: Опанащук Олександра (учениця 8-Б класу).

Керівник: Кравченко Тетяна Петрівна

Наші щирі вітання переможцям!!!

Обласна виставка-конкурс "Космічні фантазії":

Абсолютний переможець - Ковальчук Вікторія, учениця 9 класу Пулинського ліцею.

Диплом ІІІ ступеня - Опанащук Олександра, учениця 8 класу Пулинського ліцею, керівник Кравченко Тетяна Петрівна.

Бажаємо подальших успіхів !