Бліц-конкурс українського патріотичного смайлу

Дата: 11.01.2023 12:34

З метою консолідації та формування історичної свідомості українського народу, збереження національної памяті, належного вшанування подвигу наших захисників Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України з 24 серпня по 14 жовтня 2022 року до Дня українського козацтва та Дня захисника України проводив бліц-конкурс українського патріотичного смайлу.

На розгляд журі було представлено понад 1500 смайлів від конкурсантів з різних областей України.

6 грудня 2022 року до Дня Збройних сил України відбулася віртуальна виставка українського патріотичного смайлу. Роботи переможців бліц-конкурсу розміщені в науково-художньому журналі для дітей та юнацтва «Паросток» і на сайті НЕНЦ.

У бліц-конкурсі брали участь й здобувачі освіти Пулинського ліцею - вихованці Леоніда Віталійовича Фесенка.

Приємно зазначити, що переможцями даного бліц-конкурсу стали й учні нашого освітнього закладу - Скаківський Артем, Дзюбенко Софія, Дмуховська Сабіна Анна, Жура Олександра, Куліковська Ніка, Опанащук Ліана, Павлов Назар, Грибан Марія, Бондар Вікторія, Панченко Надія, Семеній Дар'я, Волощук Карина.

У Міжнародний день "Дякую" Зоя Аркадіївна Лисюк вручала Дипломи переможців та невеличкі подарунки учасникам бліц-конкурсу.

Вітаємо переможців! Пишаємося вами! Бажаємо нових творчих досягнень!

Щира подяка Леоніду Віталійовичу Фесенку за підготовку ліцеїстів до даного конкурсу.