Всесвітній день читання вголос

Дата: 06.02.2020 12:22

Вже протягом 11 років у різних країнах світу 5 лютого відзначається Всесвітній день читання вголос.
Свято спрямоване на те, щоб спонукати молоде покоління до читання книжки вголос разом із другом або друзями, обговорювати зміст твору, ділитися враженнями та думками стосовно прочитаного. В цілому, свято має надихати дітей і дорослих просто більше читати і спілкуватися між собою.
Участь у акції, присвяченій цьому дню, взяла і ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст. Дітки читали вголос цікаві казки, оповідання та інші твори, обговорювали зміст, висловлювали свою думку стосовно прочитаного.