Про що мовчить душа…..

Дата: 29.07.2020 12:21

Збірку віршів під такою назвою подарували шкільній бібліотеці випускники 1964 року (тоді Червоноармійської середньої школи).

Автор збірки їх однокласниця Кривизюк (зараз Бурлакова) Тамара Петрівна. Народилась випускниця на чарівній поліській землі в селі Сколобів Володарськ – Волинського ( зараз Хорошівського) району. Як стверджує поетеса, чудова природа, ліс, в квітах луги, жита в ріст людини , озера, повні риби, джерельна вода, весною сади в білому цвіту, що хати не видно, спів солов’їний, п’янкий аромат липи – все це надихало на написання віршів.

У її поезії – любов до отчого дому, батьків, своєї родини, стурбованість забрудненням довкілля.

- "Земля вже тяжко хвора,

Вона померти може.

Це ж люди загубили

Чудовий світлий край»- пише вона;

А ще – надія на те,

Що ми Українці,

Що будемо жити,

І землю, як матінку

Будем любити;

Віра у перемогу добра:

І вірю я – здійсниться мрія:

Ми розпрощаємось зі злом,

А поєднаємось з добром…

Звучить у віршах заклик - людино, зачекай, подумай, зупинись. Чи правильно живеш на цьому світі, на вчинки озирнись, на все своє життя. А може, ще не пізно щось змінити?

Книга « Про що мовчить душа» охоплює широкий спектр тем та емоцій, тому обов'язково знайде свого читача.

Дякуємо випускникам 1964 року за пам'ять про нашу рідну школу. Хай добро у всіх нас буде! Будьмо здорові!