Курс з учнівського самоврядування

Дата: 24.01.2023 12:17

Електронний посібник з курсу учнівського самоврядування

Матеріали будуть корисними як для учнів та учениць, так і для педагогів, котрі опікуються учнівським самоврядуванням.

Посібник влаштований за принципом гри-бродилки: можна повертатися на старт безліч разів, пропускати певні посилання або переглядати їх у довільному порядку, обирати довільну "траєкторію" пересування. Адже кожен герой і кожна героїня обирають власний шлях ;-)

Отож вперед! Проходьте всі завдання, давайте відповіді на питання та створюйте нову школу власними руками!