І відбірковий етап обласного конкурсу «Свою Україну любіть…» (до річниці народження Т. Г. Шевченка), номінація – малюнки до балади Т.Г. Шевченка «Лілея»

Дата: 01.03.2024 12:11

Здобувачі освіти Пулинського ліцею взяли участь у І відбірковому етапі обласного конкурсу «Свою Україну любіть…» (до річниці народження Т. Г. Шевченка), номінація – малюнки до балади Т.Г. Шевченка «Лілея».

Для участі у ІІ етапі конкурсу від закладу були подані роботи Косенко Вікторії, учениці 8-В класу, Заремської Катерини, учениці 8-А класу та Цвєткової Яни, учениці 8-В класу.

Бажаємо дівчаткам та їх керівнику Леоніду Віталійовичу Фесенку перемоги в конкурсі!

Робота Заремської Катерини, учениці 8-А класу

Робота Косенко Вікторії, учениці 8-В класу