Активна участь здобувачів освіти Пулинського ліцею у Всеукраїнських акціях "Годівничка" та "День зустрічі птахів"

Дата: 10.03.2023 11:43

Життя птахів — це величне та загадкове явище, яке ми повинні досліджувати та охороняти, щоб зберегти багатство нашої природи. Ці слова знаходять своє відображення в активній участі здобувачів освіти Пулинського ліцею у Всеукраїнських акціях "Годівничка" та "День зустрічі птахів".

Це було справді захопливе та надзвичайно цікаве дослідження природи. Учні виконали фотороботи, малюнки, проєкти, агітаційні листівки, буклети, стіннівки, поробки, казки, оповідання, вірші. У них - різноманіття та краса нашої природи.

Діти навчилися, як правильно будувати годівниці для птахів, які види птахів живуть поруч з нами, що вони можуть зробити, щоб популяція птахів збільшилася. Вчителі провели дуже цікаві та змістовні заняття, які змусили кожного задуматися про зобов'язання перед природою і про те, як можна їй допомогти.

Вдячні всім учням та вчителям, які взяли участь у цих акціях. Ваші зусилля та творчий підхід дозволили нам побачити красу та багатство нашої природи. Нехай ця акція надихне вас на нові здобутки та досягнення.

Віримо в перемогу України і в те, що ми разом зможемо зробити світ кращим!!!