Книга - безцінний подарунок!

Дата: 15.12.2021 11:37

З тих пір, як люди навчилися писати, мудрість вони довірили книгам. Книги відкривають неймовірні можливості в будь-якому віці. А вчасно прочитана книга - величезна удача.

У середньовіччі вважалося, що людина, яка передала в монастир такий цінний дар, як книга, зберігає про себе пам'ять у нащадків, а й що надзвичайно важливо в усі часи, забезпечує порятунок своєї душі. Уміння віддавати, дарувати свідчить про щедрість душі.

Наші вчителі не лише щедрі, а й дуже талановиті. У серії «Літературний альманах» вийшла з друку збірка «Осінні барви» у якій своїми роздумами про цінність життя, про відносини між людьми у прозі та віршах ділиться педагог – організатор нашої школи Наталія Пашківська. До альманаху також увійшли твори (лірика та проза) багатьох авторів, присвячені поняттям гармонії, життєвої мудрості, кохання, любові до батьків, дітей, родини та Батьківщини ? усім поняттям, які нас надихають.

Дякуємо за чудовий подарунок, який поповнив краєзнавчий фонд шкільної бібліотеки. Бажаємо нових творчих злетів!

В. Сидоренко, зав. шкільною бібліотекою