Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Дата: 25.11.2022 11:34

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться  Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

Пулинський ліцей, як і зазвичай, розпочав цю акцію днем Білої стрічки: боротьби проти насильства жінок і дівчат.

У 6-11 класах проведено години-спілкування з елементами тренінгу "Дитинство без насилля", "Моя сім'я - територія без конфліктів".

На дверях кожного класу ліцеїсти розмістили плакати та малюнки на тему "Світ без насильства очима дитини".

Щорічно в Україні, з 25 листопада по 10 грудня, проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

Дати початку та завершення акції вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

Для здобувачів освіти 5-Б класу Пулинського ліцею було проведено заняття з елементами тренінгу "Життя без насильства". Його метою було ознайомлення дітей з актуальністю проблеми насильства та його попередження у шкільному середовищі.

Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. Упродовж тисячоліть одна людина кривдить іншу людину, чинить насильство щодо неї. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація, приниження. Прикро, що ми звикли сприймати насильство, як щось неминуче, адже це порушує права людини, принципи її вільного та справедливого існування. А коли насильство чиниться поруч із нами чи в нас у домі, у школі, на вулиці, ми можемо й повинні зупинити його.

Пам'ятайте! Потрібно бути уважними до людей, особливо дітей, які нас оточують, та не залишати їх у біді.

Добро породжує красу, яка врятує світ !

Джерело

Не будьмо байдужими до тих хто поряд! Спільними діями ми можемо захистити себе!!!
Впродовж акції "16 днів проти насильства" у Пулинському ліцеї класними керівниками 5-11 класів та класоводами 1-4 класів були проведені години спілкування, конкурс малюнків "Стоп насильство!", показані презентації та відео ролики на дану тематику, де зазначалося, що будь-які форми насильства - це нагода ще раз нагадати громадськості про існування цих проблем у суспільстві, підвищити рівень обізнаності здобувачів освіти щодо усіх форм насильства.