Борщ по-МАНівськи, або вивчаймо українські традиції разом!

Дата: 03.11.2022 11:20

Немає заходу без сходу,

Немає літа без дощу,

Немає річеньки без броду,

А України – без борщу!

Учениця Пулинського ліцею Опанащук Ліана разом з мамою Опанащук Майєю взяли участь у Всеукраїнському конкурсі учнівської молоді «Український борщ – національний бренд кулінарної культури», який був організований КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді», Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, Національною спілкою краєзнавців України.

Рецепт їх борщу розміщено у збірці «Борщ по-МАНівськи, або вивчаймо українські традиції разом!».

Сьогодні збірочку Ліана подарувала бібліотеці Пулинського ліцею. Тепер кожен охочий матиме змогу вибрати для себе рецепт українського борщу, який буде до смаку. Адже рецептів до збірки увійшло багато.

Дякуємо цій активній родині за збереження культурної спадщини нашого народу, його духовних цінностей.

Зичимо мирного неба та міцного здоров’я!