Для ліцеїстів 4- В класу проведено пізнавальну годину «Твоя країна ─ Україна». #Вірю_в_майбутнє_твоє_Україно!

Дата: 06.10.2023 11:18

# Вірю_в_майбутнє_твоє_Україно!

З метою розширення знань дітей про минуле і сучасне нашої держави, про державні та національні символи, їх значення, прищеплення любові до своєї Вітчизни, почуття гордості за славне минуле та сучасних Героїв для ліцеїстів 4- В класу проведено пізнавальну годину «Твоя країна ─ Україна».

Юні читачі здійснили віртуальну подорож Україною, познайомилися з оглядом книг «Світ моєї України», дружно відповідали на запитання віртуальної вікторини «Україна ─ моя Батьківщина», змагалися у розгадуванні загадок, розв’язували кросворд та висловили думки за що вони люблять Україну. Наші діти ростуть патріотами і вірять у світле майбутнє України.