Пулинський ліцей бере участь у Всеукраїнському благодійному проєкті для дітей України – Flowers4School #квітидляшколи

Дата: 21.12.2023 11:04

#квітидляшколи

Квіти завжди роблять людей кращими, щасливішими та кориснішими, вони сонце, їжа і ліки для душі.

Щоб територія закладу була ще більш квітучою, Пулинський ліцей бере участь у Всеукраїнському благодійному проєкті для дітей України – Flowers4School. Завдяки благодійному фонду «Florium Foundation» та меценатам із Нідерландів ми знову отримали цибулини весняних квітів, які успішно висадили хлопчики 10-Б класу.

Переконані, що цвістимуть вони на славу, радуватимуть погляд, даруватимуть позитивні думки , спонукатимуть робити добро, адже висаджені з любов’ю!