Виставка-конкурс «Зимова казка»

Дата: 25.12.2021 10:52

«Зимова казка» – це загальношкільна виставка-конкурс, на якій представлені роботи учнів 1-10 класів у таких номінаціях: «Дідухи», «Павуки» (солом’яні підвісні конструкції), «Різдвяні зірки», «Різдвяні вінки», «Новорічні ялинки», «Ялинкові прикраси», «Стилізована ялинка», «Новорічний букет», «Новорічна композиція», «Новорічний вінок», «Сюжетна композиція», «Флористична новорічна картина чи колаж», «Новорічний подарунок».

Метою цього заходу є:

• розвиток духовної культури особистості;
  • шанобливе ставлення до українських звичаїв та традицій;
  • популяризація декоративно-прикладних видів творчості серед учнівської молоді;
  • пропаганда серед молоді бережливого ставлення до природи;
  • розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді;
  • формування практичних умінь та навичок учнів по виготовленню композицій, які символізують та відображують новорічно-різдвяну флористику;
  • професійне самовизначення учнів;
  • сприяння розвитку флористичного мистецтва в Україні.