Всесвітній день доброти

Дата: 11.11.2022 10:45

Всесвітній день доброти – міжнародний день, який відзначається щорічно 13 листопада.

День доброти – чудова можливість знайти час на хороші вчинки для людей та тварин. Добро врятує світ та з’єднає народи, тому що воно закладене в людській природі, саме тому робити гарні вчинки може кожен. Творити добро зовсім не важко, але в результаті люди наповняться співчуттям та добротою один до одного.

8-Б клас

9-А клас

13 листопада у світі відзначається Всесвітній день доброти. Вихованці ГПД теж говорили про чесноту, без якої світ став би жорстоким – добро, доброту, добрі вчинки, милосердя. Діти пояснювали, щоб добро могло поселитися у серцях, його потрібно туди впустити.

Наш ліцей– велика сім’я. Хочеться, щоб у нашій сім’ї завжди панували добро, взаємоповага, не було сварок, лихослів’я, щоб це була територія Добра і милосердя. Бути добрим можливо завжди.

"Хай світом править доброта!" - гру-квест під такою назвою проведено в 4-А класі.

Діти вкотре переконались, що потрібно охороняти і плекати всередині себе цей скарб - доброту. Треба дарувати її без коливань і тоді вона сторицею повернеться до тебе.

Пам'ятаймо, доброта - споконвіків головна окраса людини!