Дата: 12.04.2024 10:45

Шановні друзі!

Наші мужні воїни продовжують непохитно стояти на варті нашого спокою та боронити Україну від загарбників.

Ми глибоко вдячні кожному з хлопців, які боронять нашу Батьківщину, та намагаємося допомогти усім, чим можемо.

Сьогодні ми говоримо про важливість технічної підтримки оборони і наступального потенціалу наших захисників, а саме – річ, наявність якої може врятувати життя та допомогти в розвідці – це квадрокоптер (дрон)!

Щоб полегшити виконання завдань нашим оборонцям, Рада учнівського самоврядування Пулинського ліцею ініціювали проведення ВЕЛИКОДНЬОГО ЗБОРУ КОШТІВ НА ПРИДБАННЯ ДЛЯ НАШИХ ЗЕМЛЯКІВ-ЗАХИСНИКІВ FPV ДРОНІВ.

Хлопцям дуже необхідні дрони. Ці маленькі помічники рятують десятки, а то і сотні життів!

Ми віримо, що разом зможемо швидко закрити цю необхідність та зберегти життя наших воїнів та цивільних.

Долучайтеся!

Номер картки 5375411213946796