Свято Миколая

Дата: 18.12.2021 10:36

З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найбільшим і найрадіснішим святом для дітвори є свято Миколая. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки. Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали їх покровителем і заступником. Святий Миколай-чудотворець, благодійник, чарівник. Це образ, який асоціюється  з високими людськими і моральними цінностями. Добрий  Дідусь прибув на свято до третьокласників і приніс чарівні історії, цікаві конкурси, казки, танці-зігріванці, розніс подарунки, привітав із зимою,, благословив на добрі справи. Тож саме вони найбільше чекають на свято. Відбулося воно і для учнів 1-4-х класів ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст. Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх присутніх на святі, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту. Від свого покровителя учні отримали подарунки, від яких на обличчях з’явилася щаслива усмішка, дитяча радість.

Нехай це свято принесе добро, радість, удачу і обов'язково приємні сюрпризи.

З днем Святого Миколая! Вірте у чудеса-обов'язково збудуться!