Обласна виставка-конкурс "Космічні фантазії"

Дата: 13.05.2022 23:40

Гарна та чудова новина!!!

ВІТАЄМО!

Обласна виставка-конкурс "Космічні фантазії", яка мала б пройти в кінці лютого місяця, але з початком війни все завмерло та зависло в повітрі.

З часом ми повертаємось до звичайного життя і попри все намагаємось бути сильні та працювати на розвиток нашого майбутнього.

Виставка-конкурс "Космічні фантазії" проходила в шести номінаціях, де ми маємо переможців.

Диплом Абсолютного переможця - Кравченко Іванна - вихованка КЗПО ЦДЮТ Пулинської селищної ради, учениця ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст., номінація "Декоративно-прикладне мистецтво"

Диплом ІІ ступеня - Опанащук Ліана - вихованка КЗПО ЦДЮТ Пулинської селищної ради, учениця ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст., номінація "Декоративно-прикладне мистецтво"

Диплом ІІ ступеня - Плосковітов Віталій - учень ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст., номінація "Фото-, відео-, кіномистецтво"

Спецдиплом -Гурт “Cosmo dance”: Адамович Марія, Заремська Іванна, Бовсунівська Вікторія - учениці ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст., номінація "Музичне мистецтво".

Щиро вітаємо із здобутими дипломами. Мирного неба та перемоги нам!