Година скорботи «Голодомор -  невиплакані сльози»

Дата: 27.11.2021 10:29

"Немає тих, хто сотворив той гріх,

і жертвам не подивляться у вічі,

але давайте всі запалим свічі -

засвідчимо, що пам’ятаєм їх".

М. Вертипорох

Голодомор 1932 - 1933 років став чорною сторінкою вписаною в історію України. Про страшні часи Голодомору розповідають матеріали книжкової виставки- пам’яті "Голгофа голодної смерті". Прем’єру виставки відвідали учні 9- А класу.

Голод... Це страшне слово викликало сум у читачів 6-В класу під час години скорботи "Голодомор - невиплакані сльози". Школярі переглянули відео - спогад "Голодомор очима шестирічної дитини", вшанували пам’ять мільйонів жертв хвилиною мовчання.

Година - реквієм "І пам’яті свіча не згасне..." була проведена для учнів 5-А класу. Юні читачі дізнались про причини і наслідки цієї жахливої трагедії переглянувши презентацію "Пам’яті голодомору дітей України". Захід спонукав присутніх замислитися над питанням "Крихта хліба ? Багато це чи мало?" А ще наші читачі пообіцяли 27 листопада о 16 годині запалити свічку і вшанувати хвилиною мовчання жертв страшного Голодомору.