14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС #2023

Дата: 14.12.2023 10:24

14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (на згадку про завершення 14 грудня 1986 року будівництва саркофагу над четвертим зруйнованим енергоблоком ЧАЕС).

Аварія на Чорнобильській АЕС сталася 26 квітня 1986 року. Внаслідок катастрофи прямого радіаційного ураження зазнала дванадцята частина території України, де постраждали 3,2 млн осіб, серед яких понад 1 млн – це діти.

Сьогодні в учнівських колективах закладу проведені тематичні інформаційні хвилини, хвилини вшанування учасників ліквідації наслідків страшної катастрофи.

Щоб уникнути подібних катастроф в майбутньому, маємо вивчити уроки минулого!