Міжнародний день «Дякую»

Дата: 11.01.2022 10:11

Щороку 11 січня в світі відзначається приємне свято – Міжнародний день «Дякую».

Різноманітні виховні заходи цього дня були проведені у всіх учнівських колективах ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Зокрема: учні 1- В класу дізналися, як звучить "дякую" різними мовами світу; учні 3-А класу пригадали правила етикету –вчилися правильно дякувати; учні 3-В класу переглянули презентацію на тему : "Всесвітній день "ДЯКУЮ" ; в 4-Б класі проводились ігри - "Чи скажеш ти "дякую"?", "Знайди привід для подяки", учні створювали веселку Вдячності; 5- А клас взяв участь у челенджі «Дякую»; з учнями 6-В класу проведена бесіда“ Дякую Тобі....”; учні 7-Б класу створили дошку Подяки (своїм батькам); 7-В клас намалював плакат – подяка батькам, рідним, близьким, друзям, вчителям, однокласникам, лікарям, захисникам України; учні 8-А класу сказали щирі слова подяки своїм друзям; тематичні відео підготували учні 9-А класу та члени учнівської ради; у 10-А та 10-Б класах проведені тематичні заходи «Чарівне слово Дякую», де учні ознайомилися з історичними подіями та традиціями виникнення Міжнародного дня Дякую, згадали чарівні властивості слова та знаходили привід подякувати один одному.