7 квітня - Всесвітній день здоров`я

Дата: 07.04.2023 09:40

Найголовніше у житті - бути фізично здоровим, щоб мати сили і енергію на досягнення заповітних висот.

З метою пропоганди здорового життя 7 квітня у Пулинському ліцеї відбулася виставка плакатів на тему "Здоровим бути модно!". У виставці брали участь учнівські колективи 5-11 класів.

Рада учнівського самоврядування Пулинського ліцею бажає усім ніколи не хворіти, ніколи не піддаватися зневірі і ні серцем, ні душею не старіти. Бажаємо вести здоровий, правильний і рухливий спосіб життя, щоб воно завжди було яскравим, активним, цікавим, насиченим і дуже щасливим. Зі святом, Днем здоров'я!

Відеосюжет: https://www.facebook.com/school.of.pulyny/videos/1629625750875005