І етап Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості на тему: «Квітка буття»

Дата: 12.03.2024 09:38

Мета конкурсу:

• поповнити знання дітей про рослинний та тваринний світ, формувати основи екологічної культури та мислення, розвивати спостережливість, образну пам’ять, увагу, кмітливість, виховувати любов до природи, бережливе ставлення до навколишнього середовища;

• привернути увагу на величезну роль рослинного світу у підтримці біологічного балансу в природному середовищі;

• значення ролі рослин у підтримці / збереженні життя на Землі;

• вдосконалення вміння висловлюватись з заданої теми в різних формах творчого самовираження;

• розвиток навичок логічного та творчого мислення;

• підтримка всебічних талантів дітей, створення умов для розвитку інтересів;

• виховання у дітей віри у власні здібності;

• заохочення учнів до здорового суперництва;

• підвищення активності шкіл у навчальному процесі.

Номінації конкурсних робіт:

• «Природні об’єкти «Квітка буття» очима дітей» – ручні вироби: прикраси або аксесуари (кулон / сережки / браслет / намисто).

• «Екологічна сумка з мотивами природних об’єктів – Квітки буття» – ручні вироби з тканини (з аплікаціями, вишивкою, малюванням тощо).

• «Один день з життя природи» – відео-блог, максимальний час – 3 хв., зі звуковим супроводом.

До конкурсу активно долучилися учні початкових класів Пулинського ліцею. На конкурс подані роботи:

- Сумка «Весняночка» - Марія Врублевська, 9 років, керівник: Павлюк Ніла Миколаївна, вихователь ГПД.

- Сумка «Мелодія весни» - Владислава Іщенко, 11 років, керівник: Лащ Олена Миколаївна, вихователь ГПД.

-Набір прикрас «Перші квіти» - Ірина Ковальчук,9 років, керівник: Ковальчук Лілія, асистент вчителя.

- Прикраса для волосся на гульку «Ніжні троянди» - Ірина Ковальчук, 9 років, керівник: Ковальчук Лілія, асистент вчителя.

- Набір «Яблуневий цвіт» - Євгенія Кравченко, 9 років, керівник: Павлюк Ніла Миколаївна, вихователь ГПД.

- Брошка «Квітка надії» - Аліна Черниш, 9 років, керівник: Павлюк Ніла Миколаївна, вихователь ГПД.

- Брошка «Погляд у майбутнє» - Євгенія Радчук, 9 років, керівник: Павлюк Ніла Миколаївна, вихователь ГПД.

- Брошка «Хитрунка» - Лілія Жебровська, 9 років, керівник: Павлюк Ніла Миколаївна, вихователь ГПД.

- Набір прикрас «Ромашки» - Софія Капітанчук, 10 років, керівник: Лащ Олена Миколаївна, вихователь ГПД.

- Намисто «Калинова пісня» - Вікторія Рижук, 10 років, керівник: Лащ Олена Миколаївна, вихователь ГПД.

- Намисто «Веселі смайлики» - Марія Заремська, 10 років, керівник: Лащ Олена Миколаївна, вихователь ГПД.

Бажаємо нашим вихованцям перемоги у наступних етапах конкурсу!