Національно-патріотичне виховання

Дата: від до Скинути

Бліц-конкурс українського патріотичного смайлу до Дня українського козацтва та Дня захисників та захисниць України

З метою консолідації та формування історичної свідомості українського народу, збереження національної пам’яті, належного вшанування подвигу наших захисників, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України до Дня українського козацтва та Дня захисника України ініціював проведення бліц-конкурсу українського патріотичного смайлу.

14:45 12.10.2022

Разом до перемоги!

Потреба в маскувальних сітках для ЗСУ завжди актуальна. Тому учні 8-В класу Пулинського ліцею вирішили продовжити волонтерську діяльність педагогів закладу та ініціювали акцію допомоги ЗСУ – почали виготовляти маскувальну сітку. Восьмикласники сподіваються, що їх ініціатива буде підтримана й іншими учнівськими колективами ліцею.

11:34 09.09.2022

Листи вдячності

1 вересня учні 8-В класу Пулинського ліцею написали листи вдячності військовим ЗСУ, територіальної оборони, волонтерам, педагогам..

11:48 01.09.2022