Олімпіади

Дата: від до Скинути

21 січня 2023 року на базі Державного університету «Житомирська політехніка» відбувся ІІІ (третій) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій у дистанційному форматі. Учень 11 - А класу Пулинського ліцею Костриця Дмитро був одним із учасників. Повага майбутнім ІТ-шникам!

16:36 21.01.2023

Вітаємо здобувачів освіти 3 -4 класів - переможців конкурсів Юних знавців математики та української мови! Молодці! Хай збудуться всі ваші світлі мрії і добрі надії!

15:43 22.12.2022

Вітаємо Глущенко Злату з перемогою в третьому етапі ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

За результатами ІІІ етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика Глущенко Злата, учениця 4-А класу Пулинського ліцею, посіла ІІІ місце!

13:33 21.12.2022

На базі Пулинського ліцею, 11 грудня 2022 року, було проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій 2022-2023 н.р. Участь в олімпіаді взяли 7 учасників з трьох закладів освіти Пулинської громади. Пулинський ліцей - 4 учасники, Вацлавпільський ліцей - 1учасник, Мартинівський ліцей - 2 учасники.

18:59 11.12.2022

Вітаємо Бобрик Анастасію з перемогою в обласному етапі XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Вітаємо з перемогою Бобрик Анастасію! Ученицю 8-Б класу з почесним ІІІ місцем в обласному етапі XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Пишаємось та бажаємо подальших успіхів!

11:58 31.01.2022