Щира вдячність всім за співпрацю!

Волонтерський осередок Пулинського ліцею протягом тижня отримує від старостинських округів Пулинської ТГ готові маскувальні сітки, окопні свічки, в'язані шкарпетки виготовлені для наших захисників. Це дає можливість краще забезпечити їх необхідним.

19:58 16.02.2023

Учні 4-А класу і вчителі підготували посилку із печивом, чаєм, кавою, лимонами, іншими смаколиками воїнам на Схід. Нехай ця краплинка добра додасть бойового духу кожному герою та вселяє віру, що про них у рідній стороні не забувають. Емоційні, зовсім не дитячі малюнки, листівки зігріватимуть бійців і стануть оберегами для захисників. Ми вдячні вам, наші Герої! (Посилку на Схід відправляли "Новою поштою").

19:20 31.01.2023