Вебінар "Як у школі розбудувати систему забезпечення якості освіти: нові офіційні рекомендації"

Дата: 03.02.2021 14:59

Адміністрація ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів долучилась до участі у вебінарі "Як у школі розбудувати систему забезпечення якості освіти: нові офіційні рекомендації", спікером якого виступив директор департаменту інституційного аудиту Державної служби якості освіти України Юрій Вергун.

Під час вебінару було розкрито принципи формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у школі, зазначено, що діяльність закладу освіти повинна відповідати законодавству України.

Ю. Вергун наголосив, що у кожного закладу своя система, свої секрети, головне не зупинятися у своєму розвитку, розвивати культуру педагогіку партнерства, удосконалювати заклад, робити його сучасним, конкурентоспроможним.

Пам’ятаємо, що самооцінка для самооцінювання нікому не потрібна. Самооцінка – це база для подолання проблем.