Інженерний тиждень стартував

Дата: 27.01.2021 09:58

Освіта - це те, від чого залежить майбутнє наших учнів.

А Інженерний тиждень - проєкт для учнів 1 - 11 класів, покликаний зацікавити учнів наукою, дати їм поштовх до розвитку власного інженерного потенціалу.

Другий в Україні такий Тиждень стартував 25 січня 2021 року, проводиться захід у 1993 закладах освіти, заявки на його проведення надіслано від 3650 освітян (перший Тиждень було проведено у січні 2020 року в 571 школі).

Серед закладів, що стали учасниками другого Інженерного тижня за темою Problem solving є і ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ступенів. Дуже приємно, що наші вчителі виявили інтерес до заходу, мають бажання експериментувати, втілювати щось нове у освітній процес.

Гадаю, що нашим учням буде не зайвим прокачати навички знаходити рішення і досягати мети за будь яких умов. Сподіваюсь, що завдання, які вони виконуватимуть, перетворять пошук рішень на захопливий процес, а результат принесе задоволення.

Адже інженерія - бульбашки у шоколаді та американські гірки, лікування складних хвороб та підкорення космосу- процес, під час якого наука набуває практичного значення.

Саме інженерія робить наше життя таким, як воно є.

Успіхів усім, креативності та впевненості у своїх силах!

Зоя Лисюк, директор ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.