Спортивні заходи

Дата: від до Скинути

Здобувачі освіти та педагоги Пулинського ліцею долучилися до Всеукраїнської онлайн руханки в рамках проведення фестивалю "Назустріч Успіху". Руханка організована з метою популяризації рухової активності серед дітей та молоді.

09:41 16.10.2023

Вітаємо команду учнів ліцею та вчителів фізичної культури з 1 місцем у спортивно-оздоровчій грі "Козацький гарт"! Молодці! Дякуємо і пишаємось! Нехай і надалі ваша завзятість супроводжується бажанням перемагати!

15:25 18.05.2023

Спортивний захід з вихованцями ГПД

Спорт, здоровий спосіб життя,фізична та інтелектуальна активність є запорукою загального процвітання та благополуччя української нації. Чим спортивніша, тим здоровіша наша нація, тим сильніша і багатша наша Україна.

18:22 06.04.2023

І місце в спортивних змаганнях із волейболу зайняла команда дівчат Пулинського ліцею! Вітаємо!

Світом рухає конкуренція, а спорт - одна з вищих її форм. І це так само природно як і життя навколо, адже дух змагань закладений в нас самою природою. Нелегко виборювали І командне місце дівчатка ліцею - члени волейбольної команди (керівники Олександр Прохоренко та Олександр Тичина). Суперники були сильні, достойні та дуже наполегливі. Але чим важче дісталася перемога, тим більше ти щасливий, що домігся її. Дякуємо нашим волейболісткам! Пам'ятаймо, що будь- який щасливий фініш - попередник чергового старту. Успішних вам і надалі стартів, дівчатка! Мирного всім неба, міцного здоров'я, позитивних емоцій та здійснення мрій.

14:22 23.03.2023

8 березня у спортивній залі Пулинського ліцею проходили перші спортивні змагання із волейболу та настільного тенісу у залік Гімназіади 2022-2023 навчального року

8 березня у спортивній залі Пулинського ліцею проходили перші спортивні змагання із волейболу та настільного тенісу у залік Гімназіади 2022-2023 навчального року.

10:31 09.03.2023