для людей з обмеженими можливостями
Опорний заклад загальної середньої освіти Пулинська загальноосвітня школа І-ІII ступенів Пулинського району Житомирської області

Пріоритетні принципи виховної системи школи

Пріоритетні принципи, на яких базується модель виховної системи школи: гуманізації, народності, зв’язку з життям, індивідуального підходу, системності, розвитку, об’єктивності, наступності і безперервності.

12:28 25.09.2020

Модель виховної системи школи

Основними завданням,  яке ставила перед собою школа щодо виховання учнів – є виховання свідомого  громадянина, патріота, набуття молоддю соціального досвіду, високої культури міжнаціональних відносин, формування в школярів потреби та уміння жити в громадянському суспільстві, духовності та фізичної досконалості, моральної, художньо-естетичної, екологічної культури.

12:26 25.09.2020