A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Пулинський ліцей Пулинської селищної ради Житомирського району Житомирської області

Психологічна підтримка та соціальний захист

Практичний психолог - Недзельська-Коц Аліна Анатоліївна 

E-Mail адреса для звернень: alinanedel.1983@gmail.com

Педагог соціальний - Цимбалюк Людмила Олександрівна

E-Mail адреса для звернень: ludasiyk@ukr.net


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні учасники освітнього процесу – ця “скринька довіри” в першу чергу для вас! Якщо вам зараз складно і хочеться з кимось поговорити, але і зберегти анонімність – пишіть на нашу скриньку!
Інколи у кожного з нас можуть виникати проблеми, труднощі, запитання, на які важко знайти відповідь. Буває, виникає потреба поділитися, висловити свої думки, почуття, враження.
Ти соромишся звернутися за допомогою або просто не знаєш, хто може допомогти в складній життєвій ситуації? Напиши про свою проблему!
Не турбуйтесь щодо приватності, ні адміністрація школи, ні адміністратори сайту не мають можливості читати листи – сайт відправляє їх психологу автоматично, не залишаючи копій.
Гарантується повна конфіденційність!

Дата: від до Скинути

Онлайн-тренажер з психології "Happy Mind Help"

Інструкція щодо використання онлайн-тренажера «Психологічний тренажер для підлітків» 1. Вправи у розділі «Психологічний тренажер для підлітків» надаються безкоштовно. 2. У додатку також можна знайти макет для друку та розповсюдження в соціальних мережах, на відомчих інтернет сторінках, групових чатах, тощо з QR-кодом, який переадресує на потрібний розділ. 3. Запропонований у додатку QR-код веде до розділу «Психологічний тренажер для підлітків» за посиланням: https://happymind.help/teen. 4. Рекомендований вік для самостійного використання підлітками – починаючи з 13-14 років. 5. Для школярів молодшої вікової категорії (7-12 років) рекомендується використання тренажера разом із батьками (опікунами) чи фахівцями з психологічного здоров’я. 6. Користувачі можуть використовувати онлайн-тренажер самостійно на будь-якому мобільному пристрої, планшеті або комп’ютері. 7. Вправи можливо робити у випадковому порядку щодня або за потреби. 8. Запропоновані тренувальні вправи мають профілактичний ефект для самостійного поліпшення психологічного здоров’я, водночас у разі ознак психічних захворювань необхідно звернутися до кваліфікованого спеціаліста. 9. Розроблені у розділі «Психологічний тренажер для підлітків» завдання дозволяють покращити психологічний стан в цілому та зокрема у разі наступних проблем: • початкова депресія (втома, погіршення стану здоров’я, злість та дратівливість тощо); • стрес, пригніченість; • тривожність (емоційне хвилювання); • апатія (відсутність почуттів); • сум (невеселий важкий настрій); • порушення сну та інші.

16:07 27.10.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень