Відеороботи учнів школи

У  Всеукраїнських зборах  лідерів  учнівського самоврядування, які проходили 27 жовтня 2020 року в форматі ZOOM, взяли участь понад 100 активних дітей – представників обласних рад учнівського самоврядування закладів загальної середньої та позашкільної освіти з усіх регіонів України, у тому числі з Луганської та Донецької областей.

Лідери учнівського самоврядування ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів також долучилися до даного заходу.

Під час онлайн-челенджу учасники поділились досвідом співпраці з органами місцевої влади з питань участі дітей у прийнятті рішень на рівні громади, оголосили нові ініціативи учнівського самоврядування до 30-річчя Незалежності України.

За результатами онлайн-челенджу Всеукраїнська рада старшокласників ініціювала проведення у 2021 році Всеукраїнського конкурсу патріотичних відеороликів «Обличчя моєї України», присвячений 30-річчю Незалежності України.

Здобувачі освіти  ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів підготували відеоролики про мешканців громади, які є гідними громадянами нашої держави.

Під час виконання завдань виникла ідея створити відео кейс «Обличчя моєї громади – обличчя моєї України» з матеріалами про відомих мешканців нашої громади.

До проєкту запрошуємо долучитися  учасників освітнього процесу закладів освіти та активну молодь Пулинської територіальної громади.

✳ Що для цього потрібно?

• Разом з друзями чи сім'єю обери мешканця(ку) вашого населеного пункту, який (яка) є гідним представником нашої громади (волонтер, художник, поет, письменник, спортсмен, активіст, науковець, громадський діяч, захисник України...) й мешкає на території нашої громади.
  • Зроби відеоролик про обрану людину, тривалістю до 4-5 хв., завантаж його у Фейсбук з хештегом #Пулинська територіальна громадаОБЛИЧЧЯ МОЄЇ ГРОМАДИ-ОБЛИЧЧЯ МОЄЇ УКРАЇНИ
  • За потреби звернись за номером 0960133844 (куратор проекту Пашківська Наталія) та отримай від нас детальнішу інформацію про проєкт.

Відеороботи учасників проєкту