Дякуємо нашому земляку за відданість країні

Гладкін Борис - тато учня 8-Б класу Пулинського ліцею Гладкіна Віктора, надіслав фотозвіт та подяку землякам за посилку та підтримку. Також Борис передав для сина та його однокласників бойовий прапор.

19:55 17.01.2024

Запрошуємо дітей та молодь висловити свої почуття та переживання за допомогою творчості. Беріть участь в конкурсі «Поезія заради миру» від ЮНІСЕФ

Все, про що мріють діти і молодь сьогодні — мирне життя. Про сон в теплих ліжечках, а не холодних укриттях. Про зустрічі з рідними та друзями, які зараз так далеко. Про дитинство без війни.

16:44 16.01.2024