Тиждень права

Дата: 25.12.2019 22:38

ЯК СВІТЛО ДЕННЕ НАМ ПОТРІБНЕ ПРАВО, БО БЕЗ ЗАКОНІВ НЕ ЖИВЕ ДЕРЖАВА" - під таким девізом проходив тиждень права у ОЗЗСО Пулинській ЗОШ І-ІІІ ступенів. З 9 по 13 грудня учні школи були задіяні в різноманітних заходах:

• всеукраїнський урок "Права людини"
  • засідання правового клубу на тему :" Конституційне право на безоплатну професійну правничу допомогу"
  • екскурсія до Пулинського міжрайонного управління водного господарства
  • інтелектуальна гра правовий брейн-ринг
  • перегляд відео-ролика "Конвенція ООН Про права людини"
  • конкурс малюнків, виховна година та стенд-кросворд на правову тематику

Заходи проводились за підтримки представників Пулинського відділення поліції, інспектора ювенальної превенції, представників Служби у справах дітей райдержадміністрації, спеціалістів відділу освіти Пулинської селищної ради, відділу гуманітарного Пулинської селищної ради, Пулинського міжрайонного управління водного господарства. Дякуємо за співпрацю!!

Школярі активно підтримували всі види діяльності, продемонстрували високі знання основ правознавства, дізнались багато нового та цікаво провели час.