для людей з обмеженими можливостями
Опорний заклад загальної середньої освіти Пулинська загальноосвітня школа І-ІII ступенів Пулинського району Житомирської області

Щодо вступу до школи майбутніх першокласників.

Дата: 15.04.2021 14:59

Шановні батьки!

Нагадуємо, що ОЗЗСО Пулинська ЗОШ приймає документи для вступу до школи майбутніх першокласників.
Крім того, просимо Вас з відповідальністю віднестись до здоров'я та розвитку Ваших діток, тому пропонуємо пройти безкоштовну комплексну психолого-педагогічну  оцінку розвитку дитини в КУ "Пулинський ІРЦ" Пулинської селищної ради. Це слід зробити, щоб організувати якісну та комфортну освітню діяльність Вашої дитини.
За детальною інформацією та записом до ІРЦ звертатись за телефоном 098 019 90 30